_

درباره سالن زیبایی ما

_

 تحقیقات علمی در مبحث روان شناختی «کوریچی» نشان می دهد که آرایش با دو هدف صورت می گیرد:
– استتار یا پوشاندن عیب
– زیباتر شدن
آرایش چه با هدف استتار و چه زیبایی، قرن هاست که استفاده می شود.
روان شناسی آرایش بر فواید و نقش آن در ایجاد اعتماد به نفس و بهبود وضعیت عاطفی و بهتر زیستن تاکید دارد.
آرایش کردن می تواند باعث ایجاد احساسات خوشایند و لذت بخش شود.

نقش مهم آرایش در ارتباطات و زندگی شخص این الزام را پدید می آورد که در انتخاب سالن آرایش خود دقت و حساسیت زیادی داشته باشد ، مجموعه ای که به غیر از حفظ ظواهر به نکته کلیدی و بسیار مهم این حرفه توجه داشته باشد و آن اینکه ، ((سلامت مشتری را فدای مطامع مادی نکند))
تحقق این امر با استفاده کردن لوازم و مواد مصرفی استاندارد و مرغوب و همچنین به کارگیری پرسنل دانش آموخته ی این رشته محقق خواهد شد.

سالن زیبایی (( شیوانا )) با مدیریت سرکار خانم اعظم اکراد فارغ التحصیل مدیریت اجرایی در مقطع کارشناسی ارشد و دارای تمامی مجوزهای لازم این حرفه افتخار دارد با ارائه تمامی خدمات آرایشی با بالاترین کیفیت و محیطی بسیار سالم و بالغ بر بیست نفر کادر متخصص در خدمت شما عزیزان باشد.
از جمله خدمات این مجموعه میکاپ عروس ، شینیون ،کوپ ، براشینگ ، رنگ و لایت ، اکستنشن مژه ، اکستنشن مو ، بلید ،کراتین ، ناخن ،اپیلاسیون و پاکسازی پوست . . . می باشد.

در این مجموعه با تکیه بر تجربیات ارزنده مدیریت و بهره گیری از متدهای روز دنیا در نظر داریم ضمن انجام روشهای علمی و بهره مندی از بازخورد مشتریان گرامی (که سرمایه اصلی ما محسوب می گردند) ، عملکردی فراتر از انتظار مشتری و استانداردها را ارائه دهیم. در این راستا به روز رسانی تجهیزات و متدهای آرایشی در دستور کار ما قرار دارد.
در این مجموعه ضمن مشتری مداری ، تعهد ، نظم ، بهداشت و … محیطی کاملا صمیمانه بین کادر اجرایی سالن و مشتریان برقرار می باشد.
از مواردی که به درخواست مشتریان عزیزی که شاغل هستند صورت پذیرفته ، خدمات دهی سالن تا ساعات پایانی روز می باشد ( روزهای دوشنبه و سه شنبه تا ساعت ۲۱).
افتخار ما ارائه خدمات به افراد نکته بین و مشکل پسند می باشد زیرا ادعا داریم هدف بهره برداری تجاری ما بعد از مشتری مداری قرار دارد بر پایه این اصول شعارما :
* یک بار اعتماد *
* یک عمر زیبایی *
می باشد.
شما با یک بار اعتماد به ما یک عمر مشتری خواهید شد و با بهره مندی از خدمات تخصصی سالن زیبایی ((شیوانا)) زیبایی را به ارمغان خواهید برد.
در نظر داشته باشید که در زندگی نگرش شما در انتخاب آینده شما را می سازد ، بنابراین بهترین ها را انتخاب بفرمایید.